ISSN: 2617-8222 (Print)

Foundation year: 1994
Періодичність публікації: Виходить 4 рази на рік
Issue frequency: 4 times a year
Засновник: Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
Founder: Bohdan Khmelnytskyi National Academy of the State Border Guard Service of Ukraine

Реєстрація у ДАК України: Наказ № 1528 від 29.12.2014 р.
Registration at the Department of Personnel Certification and Licensing of Ukraine: Order No. 1528 dated December 29, 2014

Тематика: методика навчання і виховання у закладах вищої освіти, порівняльна педагогіка, професійна педагогіка, військова педагогіка, інноваційні технології навчання, міждисциплінарні дослідження міжкультурної комунікації. До опублікування у журналі рекомендуються оригінальні рецензовані статті теоретичного та експериментального характеру.

Subjects: methods of teaching and upbringing in institutions of higher education, comparative pedagogy, professional pedagogy, military pedagogy, innovative teaching technologies, interdisciplinary studies of intercultural communication. Prior to publication in the journal are the original peer reviewed articles of theoretical and experimental nature.

УДК 37:004
UDC 37: 004
Наукова сфера: освітні, педагогічні науки
Scientific sphere: educational, pedagogical sciences
Цитування: За даними Google Scholar
Quotations: According to Google Scholar

станом на 1 жовтня 2018 року:
as of October 1, 2018:
кількість цитувань статей журналу – 107;
number of citations of articles of the journal – 107;

h-index – 4;
i10-index – 4.

Шановні читачі!
Dear readers!
Опубліковано новий випуск журналу Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки (друковане видання) – 2018. – № 3.
A new issue of the Collection of scientific works of the National Academy of the State Border Guard Service of Ukraine. Series: pedagogical sciences (printed edition) has been published.

Ви можете ознайомитися з матеріалом нижче по сторінці.

You can read the material below on the page.

Про Журнал (About Journal)

«Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України (друковане видання)» – рецензований журнал, що публікує наукові статті у галузі освітніх, педагогічних наук. Наукові дослідження охоплюють, але не обмежуються такими напрямками: методика навчання і виховання у закладах вищої освіти, порівняльна педагогіка, професійна педагогіка, військова педагогіка, інноваційні технології навчання, міждисциплінарні дослідження міжкультурної комунікації.
Журнал створено, щоб задовольнити інформаційні потреби педагогічної спільноти, надати їй відкритий дискусійний майданчик для висвітлення нових ідей і тенденцій розвитку педагогічної науки та практики, сприяти дослідженням, популяризації та систематизації досягнень сучасної педагогічної науки, найвагоміших наукових та практичних здобутків в освіті.

РОЗДІЛИ ЖУРНАЛУ
Теорія і методика професійної освіти
Теорія і методика виховання
Теорія і методика використання ІКТ в освіті
Порівняльна педагогіка
Теорія і методика навчання загальновійськових і військово-спеціальних дисциплін

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Журнал практикує політику відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу. Під «відкритим доступом» розуміється оприлюднення публікацій в Інтернеті, які можна читати, завантажувати, копіювати, поширювати, роздруковувати, знаходити чи приєднувати до повних текстів відповідних статей або використовувати для інших законних цілей.

Авторам (To the authors)

Вимоги до оформлення статей у наукових виданнях Національної академії

Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

До друку приймаються оригінальні рукописи, які не були опубліковані раніше в інших виданнях. З метою запобігання плагіату у матеріалах статей рукописи перевіряються за допомогою сервісу «Unicheck».
Для публікації необхідно представити статтю в електронному вигляді. Текст має бути набраний у текстовому редакторі MS Word з дотриманням наведених нижче вимог

Видавниче оформлення структурних елементів статті

Розгорнутий зразок оформлення статті

Зразок оформлення статті