Завершились заходи навчально-методичного збору

У Національній академії Держприкордонслужби України завершився чотириденний навчально-методичний збір офіцерського та науково-педагогічного складу академії. Традиційно, на початку навчального року, підбили підсумки освітньої діяльності академії за 2020-2021 навчальний рік та визначили завдання на новий. З науково-педагогічним та офіцерським складом були проведені комплексні практичні, тренувальні, інструкторсько-методичні заняття, націлені на підвищення педагогічної майстерності та удосконалення освітньої діяльності в Національній академії. На факультетах та кафедрах провели круглі столи на теми, які охоплюють різноманітні аспекти освітньої діяльності. Зокрема, обговорили основні напрями та перспективи розвитку освітнього процесу, результати роботи екзаменаційної комісії, особливості проведення занять з поєднанням технологій інтерактивного та дистанційного навчання, використання викладачами інноваційних методів та інші актуальні питання.
По завершенню заходів було проведено комплексне контрольно-перевірочне тестування персоналу.
Підбиваючи підсумки проведення навчально-методичного збору, перший заступник ректора Національної академії полковник Олександр Мейко подякував всім за належну підготовку та організацію й зазначив, що мета навчально-методичного збору досягнута.