З поверненням до Альма-матер!

Курсанти третього курсу навчання Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завершили цьогорічну практичну підготовку за професійним спрямуванням.

Після трьох тижнів перебування в органах охорони кордону та Кінологічному навчальному центрі, третьокурсники повернулись до  навчального закладу. Практичну підготовку майбутні офіцери-прикордонники проходили у відділах та відділеннях інспекторів прикордонної служби, на «зеленій» ділянці та у пунктах пропуску майже по всьому периметру державного кордону України. У підрозділах, відповідно до індивідуальних планів, майбутні охоронці кордону виконували практичні завдання щодо вивчення порядку організації та забезпечення служби прикордонних нарядів, керівництва зміною, проведення занять, тренувань та інших заходів роботи з персоналом. Курсанти набули важливого практичного досвіду та закріпили знання та вміння, здобуті в академії, адже як казав давньогрецький філософ Протагор: «Теорія без практики та практика без теорії є ніщо». Наступним етапом стане захист звітів практичної підготовки курсантів та викладачів.

Зазначимо, що враховуючи епідемічну ситуацію в країні та посилення карантинних заходів, по приїзду з кордону та обстеження медиками академії третьокурсники  розмістились та продовжують навчання на польовому центрі забезпечення навчального процесу. Після мінімально необхідного терміну ізоляції  та надходження результатів медичного тестування, вони навчатимуться разом з іншими курсами.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook