Випускники кафедри військової підготовки склали Військову присягу

Сьогодні на стройовому плацу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові випускники кафедри військової підготовки.
74 хлопця та 33 дівчини — студенти з десяти цивільних вишів —завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу та успішно склали державні іспити. Цьогоріч вони поповнять лави офіцерів запасу.
Випускників привітав перший заступник ректора Національної академії Держприкордонслужби України полковник Олександр Мейко. Він висловив подяку батькам сьогоднішніх випускників та їхнім викладачам та побажав бути завжди вірними словам Військової присяги, пам’ятати сьогоднішній день як особливий день непорушної клятви патріота.