В академії розпочався навчально-методичний збір персоналу

Сьогодні розпочались заходи навчально-методичного збору з персоналом Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького. Головною метою збору визначено підбиття підсумків освітньої діяльності Національної академії за 2020-2021 навчальний рік та постановка завдань на новий навчальний рік. Заплановані заняття, націлені на підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічного складу академії та офіцерського складу курсантських підрозділів, а також удосконалення освітньої діяльності в академії з урахуванням вимог Закону України «Про вищу освіту» та подальшого розвитку Держприкордонслужби України. Продовж кількох днів з учасниками збору проведуть ряд комплексних практичних, тренувальних, інструкторсько-методичних та показових занять за різними напрямами службової діяльності. На факультетах та кафедрах заплановано проведення круглих столів на теми, які охоплюють різноманітні аспекти освітньої діяльності у військових закладах вищої освіти. Навчально-методичний збір триватиме впродовж чотирьох днів.