Прикордонники Національної академії завітали у гості до школярів

В рамках національно-патріотичного виховання молоді, військовослужбовці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відвідали Хмельницьку ЗОШ І-ІІІ ст. №22 ім. О. Ольжича та розповіли учням про престижну професію прикордонника.

Під час заходу викладачі провідних кафедр, офіцери відділу професійно-орієнтаційної роботи та курсанти академії продемонстрували техніку, обладнання та спорядження, які прикордонники використовують під час служби з охорони державного кордону,  а також показали школярам  як  проводити справжні дактилоскопічні дослідження.

Приємно, що учні ставили багато питань та цікавилися навчанням у Національній академії.

«Такі заходи є необхідними та надзвичайно важливими, адже сприяють вихованню в молоді громадської свідомості щодо захисту Вітчизни, становлення та зайняття активної позиції в житті України», – наголосив в.о. начальника відділу професійно-орієнтаційної роботи та забезпечення прийому вступників підполковник Віталій Фігура.