Право нести символ 30-річчя Незалежності

Двоє представників Державної прикордонної служби України разом з військовослужбовцями та співробітниками сил безпеки та оборони України та країн-партнерів нестимуть 30-метровий державний прапор на початку пішої колони парадних розрахунків під час майбутнього параду військ до Дня Незалежності України.

Одним із тих, хто нестиме разом з побратимами символ Незалежності є курсант факультету правоохоронної діяльності Національної академії Держприкордонслужби України ім. Б. Хмельницького Кирило Семеновський. Батько курсанта – Семеновський Олег Миколайович проходив військову службу у Донецькому прикордонному загоні на посаді інспектора прикордонної служби відділу “Новоазовськ”. У липні 2014 року, у розпал російсько-української війни загинув від поранень в ході бойового зіткнення з терористами які вели мінометний обстріл пункту пропуску “Новоазовськ”.

Достойний син свого батька і діда, також прикордонника, Кирило також обрав шлях офіцерської служби Батьківщині та у 2019 році вступив до Національної академії. За час навчання у виші Кирило став прикладом для товаришів, характеризується безпосередніми командирами та викладачами виключно з позитивної сторони. Відтак беззаперечне право нести символічний стяг на чолі всього військового параду отримав саме курсант Семеновський.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook