Отримали сертифікати на призначення стипендій Верховної Ради України

Сьогодні в Києві, з нагоди Дня захисників і захисниць України Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук та заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк вручили сертифікати на призначення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти на 2021-2022 навчальний рік. Серед нагороджених – троє представників Національної академії Держприкордонслужби України. За особливі успіхи в навчанні й науковій діяльності та зразкову військову дисципліну сертифікати вручені слухачу факультету підготовки керівних кадрів майору Тарасу Сервилу, курсанту факультету правоохоронної діяльності старшому сержанту Павлу Губському та курсантці факультету оперативно-службової діяльності солдату Марині Батурко.
Майор Тарас Сервило народився на Львівщині, у 2013 році закінчив прикордонний виш із відзнакою. Проходив службу на керівних посадах – від начальника відділення інспекторів прикордонної служби до начальника відділу прикордонної служби. Учасник бойових дій. У 2020 році Тарас вступив на факультет підготовки керівних кадрів академії та знову продовжив навчання з відмінними результатами.
Старший сержант Павло Губський родом з Луцька. Закінчив навчання у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Наразі навчається на четвертому курсі прикордонної альма-матер на «відмінно». З першого курсу обіймає посаду командира групи, користується авторитетом підлеглого персоналу групи. Відмінні теоретичні знання Павло зразково підтверджує на практиці, адже неодноразово був відмічений в кращу сторону під час проходження практичного стажування на різних ділянках державного кордону України.
Курсант четвертого курсу Марина Батурко родом з міста Хмельницького. Навчається на «відмінно», є призером конкурсів військово-наукового товариства, бере активну участь у житті академії та факультету.
Зазначимо, що стипендії Верховної Ради України призначаються курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів, які виявили особливі успіхи в навчальній і науковій діяльності та зразкову військову дисципліну. Розмір парламентської стипендії для курсантів складає подвійне грошове утримання, а для слухачів – розмір грошового утримання з підвищенням на 100 % їхнього посадового окладу (Постанова Верховної Ради України № 246/95-ВР «Про встановлення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи»).
Вітаємо стипендіатів та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на facebook