До Національної академії завітали школярі

Краще познайомитися з почесною професію захисника кордонів змогли учні 4-А класу НВК №2 міста Хмельницький, які відвідали Національну академію Державної прикордонної служби України.
Дітям провели оглядову екскурсію по території навчального закладу, показали фільм про навчання у військовому виші, про спеціальності, які опановують майбутні офіцери-прикордонники.
Цікаві факти та історичні особливості охорони кордону розповів маленьким відвідувачам завідувач музею.
В експозиції музею – експонати, пов’язані з історією прикордонної служби, військові артефакти з давніх козацьких часів і до сьогодення.
Подивитися та навіть спробувати особисто знаряддя та тренажери, які використовуються під час занять з фізичної підготовки, школярі мали змогу у навчально-спортивному комплексі Національної академії.
На завершення заходу юні гості подякували за цікаву та пізнавальну екскурсію, адже отримали позитивні емоції, враження та фото на згадку.