Вступнику

Підготовка курсантів

   Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – вищий військовий навчальний заклад, який проводить підготовку фахівців за державним замовленням для Державної прикордонної служби України.

   До Національної академії для навчання (за схемою підготовки – курсант) приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років, які здобули повну загальну середню освіту, для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

   Випускник отримує кваліфікацію бакалавра за відповідною спеціальністю та диплом державного зразка. Присвоюється первинне військове звання офіцерського складу – лейтенант. Також призначається на первинні посади осіб офіцерського складу.

Підготовка студентів

  У Національної академії проводиться набір на навчання за схемою “Студент” для здобуття першого рівня (бакалавр) та другого рівня (магістр) вищої освіти.

 

Підготовка офіцерів

   За направленням, яке видане державним замовником (Адміністрацією Державної прикордонної служби України) для здобуття вищої освіти ступеня магістра приймаються особи офіцерського складу Державної прикордонної служби України:

  •    для на навчання на стратегічному рівні вищої військової освіти на основі здобутої вищої освіти ступеня магістра, як правило, за наявності оперативного рівня вищої військової освіти;
  •    для на навчання на оперативному рівні вищої військової освіти на основі здобутої вищої освіти ступеня бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).
Підготовка офіцерів запасу

   Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького імені Богдана Хмельницького здійснює військову підготовку  громадянин України за програмою офіцерів запасу. Військова підготовка здійснюється за військово-обліковою спеціальністю “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів”.